شرایط ارسال

با توجه به اینکه قیمتها در مشهبرنج کف قیمت بازار است و حاشیه سود بسیار اندکی دارد لذا ارسال ها رایگان نیست و هزینه ارسال کالا با مشتری است.

مشتریان گرامی میتوانند به صورت حضوری برای دریافت سفارش خود به فروشگاه واقع در ابتدای بلوار استقلال مشهد مراجعه کنند و یا در صورتی که درخواست ارسال دارند به این صورتها ارسال می شود:

  • داخل مشهد با اسنپ باکس یا پیک تپسی ارسال میشود، به طور معمول هزینه ارسال داخل مشهد حدود 25 هزار تومان است که این هزینه بابت ارسال دریافت میشود.
  • در صورت تمایل خود مشتریان گرامی میتوانند اسنپ گرفته و کالا را به اسنپ تحویل میدهیم و هزینه اسنپ را خود بپردازند.
  • توجه داشته باشید برای ارسال کالا با پیک باید هزینه آن ابتدا واریز شود و پرداخت درب منزل نداریم.

برای خارج از مشهد، دو روش وجود دارد.

روش اول ارسال با پست است که کالا درب منزل تحویل مشتری میشود. با توجه به اینکه هزینه پست وابسته به وزن میباشد هزینه ارسال کیسه های برنج 10 کیلویی بالا است و 100 هزار تومان برای هر کیسه میباشد.

همچنین در صورت تمایل میتوانیم کیسه های برنج را با باربری اتوبوس نیز برای مشتری ارسال کنیم فقط مشتریان عزیز دقت کنند که باید کالا را خود از ترمینال تحویل بگیرند. در حالت ارسال با اتوبوس، معمولا هزینه ارسال هر کیسه بین 30 الی 60 هزار تومان متغیر است و بستگی به تعداد کیسه ها و مسیر دارد و عدد دقیق آن را در ابتدا نمیتوان مشخص کرد لذا هزینه آن را پس کرایه میکنیم و کالا را به باربری اتوبوس داده و در ترمینال شهر خود تحویل گرفته و هزینه آن را پرداخت میکنید.

در تمام روشهای فوق هزینه کالا ابتدا باید پرداخت شود یا به صورت پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت سایت و یا از کارت واریز به کارت زیر. در صورتی که نیاز به واریز هزینه کالا به صورت کارت به کارت وجود داشت، واریز باید حتما به شماره کارت زیر انجام شود:

شماره کارت : 5047061016835635

به نام  احسان براری

0/5 (0 نظر)